Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Předsedkyně ÚOOÚ přivítala vítěze soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!"

29. 6. 2017 – Vítězové soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" převzali ve čtvrtek z rukou předsedkyně Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) Ivany Janů diplomy a věcné ceny.
 

 
 

„Každý si své soukromí musí chránit především sám. Z vašich příspěvků mám velikou radost. Jsem moc ráda, že jste se soutěže zúčastnili,“ sdělila studentům předsedkyně ÚOOÚ. Mladé generaci také připomenula blížící se obecné nařízení o ochraně osobních údajů, které bude účinné od 25. května příštího roku. „V dnešním globalizovaném světě se věci sjednocují. Stejně tak se bude v Evropě sjednocovat ochrana osobních údajů,“ upozornila.

Studenti měli také možnost prohlédnout si sídlo Úřadu v pražských Holešovicích, vyslechnout příspěvky odborníků na téma ochrany soukromí a osobních údajů.

V letošním ročníku, ve kterém se soutěžilo ve dvou kategoriích (tajemství vs. soukromí, maskot ochrany soukromí), si vybrala hodnotící porota v kategorii tajemství vs. soukromí nakonec vítěze dva.

Více o 11. ročníku soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat" včetně vítězných příspěvků naleznete ZDE.

 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 29.6.2017 / 29.6.2017

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém