Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Přehled kontrol za druhou polovinu roku 2019

12. 2. 2020 – Úřad pro ochranu osobních údajů uveřejnil na svých webových stránkách přehled uzavřených kontrol za druhé pololetí roku 2019.
 

 
 
Přehled obsahuje informace o ukončených kontrolách za druhé pololetí předchozího roku. Kontroly se týkaly různorodé škály oblastí, přičemž jsou pro lepší přehlednost členěny podle oborů, ve kterých ke zpracování osobních údajů docházelo. Naleznete zde případy jak ze státní správy, tak soukromé sféry, kdy mezi kontrolovanými subjekty byly např. zdravotnická zařízení, fyzické osoby podnikající, obchodní společnosti, poskytovatelé sociálních služeb, banky či veřejnoprávní instituce.

„K vybraným případům navíc Úřad vytvořil poučení či radu pro ostatní správce v dané oblasti či pro subjekty údajů, tedy zpracováním osobních údajů dotčené fyzické osoby,“ uvedl Jiří Žůrek, pověřený řízením odboru dozoru.
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 12.2.2020 / 12.2.2020

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém