Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Přehled uzavřených kontrol za druhé pololetí roku 2017

11. 4. 2018 – Úřad pro ochranu osobních údajů uveřejnil na svých webových stránkách přehled uzavřených kontrol za druhé pololetí roku 2017.
 

 
 
Inspektoři Úřadu se v rámci výkonu svých pravomocí zaměřili například na kontrolu zpracování osobních údajů z kamerových systémů, předávání osobních údajů do třetích zemí, zveřejněných osobních údajů na internetu či zabezpečení osobních údajů zpracovaných v souvislosti s projekty vztahujícími se k poskytované péči.

„Mezi kontrolovanými subjekty se objevovaly podnikatelské subjekty, bytová družstva, církevní uskupení, ministerstva a v souvislosti s nevyžádanými obchodními sděleními také některé marketingové společnosti,“ uvedl mluvčí ÚOOÚ Tomáš Paták.

Kompletní přehled uzavřených kontrol za druhé pololetí 2017 rozdělený na standardní kontrolní činnost a kontroly spojené s nevyžádanými obchodními sděleními naleznete zde
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 11.4.2018 / 11.4.2018

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém