Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež

 

Pro mládež

 
 
 
Milí přátelé,

tato rubrika se sice jmenuje „Pro mládež“, ale cenné informace k ochraně osobních údajů tu v hravé a zajímavé formě najde vlastně úplně každý.

V poslední době  jsme ji významným způsobem zaktualizovali. Oblaobrázekst ochrany osobních údajů se přece jen neustále rozvíjí, nabízí nové možnosti a tak by byla škoda se s vámi o to všechno nepodělit.

Naším cílem však není jen vzdělávat. Chceme, aby vás ochrana osobních údajů především bavila. 

Nemusíte se bát složitých právnických souvětí a paragrafů. V podrubrice O vašich právech jsme pro vás vybrali, či vytvořili materiály, které vám určitě pomohou ujasnit si, o čem ta ochrana osobních údajů vlastně je. Stručně, jasně a přehledně.

Pokud raději sledujete videa, bude vás zajímat odkaz Bezpečně na internetu. Tam jsme vybrali některé zajímavé projekty, které zábavnou formou prezentují, jak využívat internet bezpečně a na co si dát pozor. Nečekejte žádnou nudnou přednášku, podíleli se na nich třeba známý youtuber Jirka Král nebo zpěvák Ben Cristovao!

Hrajete si rádi? Projděte se webowou diwočinou nebo si zaleťte na jednu vzdálenou galaxii. To vše je možné v našich hrách. Zábava je zaručena!

Chcete si zasoutěžit? Máte teď jedinečnou možnost. Právě probíhá celorepubliková soutěž pro střední školy o kybernetické bezpečnosti. Podívejte se do sekce Soutěže.

Zajímavé příspěvky, které stojí za přečtení, pak obsahuje i náš Archiv.

Tak s chutí do toho. Přejeme hezkou zábavu!

P.S. Budete-li mít chuť, napište, jak se vám rubrika líbí, co vás zaujalo, případně, co vám tu schází. Adresa je soutez@uoou.cz. Váš názor nás zajímá.


 

Rubriky

 
 
Sbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém