Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > O nás > Protikorupční opatření > Přijímání oznámení - whistleblowing

 

Prošetřovatel

 
 
 

V souladu s nařízením vlády č. 145/2015 Sb., o opatřeních souvisejících s oznamováním podezření ze spáchání protiprávního jednaní ve služebním úřadu je s účinností od 15. července 2015 zřízena funkce prošetřovatele, který přijímá a prošetřuje oznámení. 

Funkci prošetřovatele ÚOOÚ na základě určení služebním orgánem plní od 1. července 2019 paní Mgr. Marta Mühlhoferová.

Oznámení lze podat v listinné podobě na adresu prošetřovatel ÚOOÚ, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7. Dále je možné oznámení vložit do schránky pro příjem oznámení, která je označena „Příjem oznámení podle nařízení vlády č. 145/2015 Sb., o opatřeních souvisejících s oznamováním podezření ze spáchání protiprávního jednaní ve služebním úřadu“ a je umístěna v prostorách vestibulu před vrátnicí v budově Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7. Oznámení je také možno prostřednictvím elektronické pošty zaslat na adresu prosetrovatel@uoou.cz. Obsah schránky pro příjem oznámení a elektronická pošta budou kontrolovány a vybírány každý pracovní den.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém