Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Senát vzal na vědomí výroční zprávu Úřadu za rok 2020

14. 6. 2021 – Senát Parlamentu České republiky vzal na 12. schůzi konané 10. června na vědomí výroční zprávu Úřadu pro ochranu osobních údajů za rok 2020.
 

 
 
Před projednáním v plénu Senátu Parlamentu České republiky mu výroční zprávu Úřadu pro ochranu osobních údajů za rok 2020 doporučil vzít na vědomí Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu, Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice a Ústavně-právní výbor.  

Předseda v Senátu
Podle § 57 odst. 1 zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, obsahuje výroční zpráva zejména informace o kontrolní činnosti, informace o stavu v oblasti zpracování a ochrany osobních údajů v České republice a zhodnocení ostatní činnosti Úřadu, včetně dozoru nad zpracováním osobních údajů podle hlavy II tohoto zákona. Podle § 57 odst. 2 zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, předkládá předseda Úřadu výroční zprávu Parlamentu a vládě do 3 měsíců od skončení rozpočtového roku. 

S ohledem na další body jednání 12. schůze Senátu byl projev předsedy Úřadu v Senátu při projednávání výroční zprávy zkrácen. 

Původní, nezkrácená verze projevu, je ve formátu PDF k dispozici níže.
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 14.6.2021 / 14.6.2021

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém