Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých letos na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2016 > Poskytnutí informace o správním řízení Úřadu ze dne 24. března 2016

 

Soutěže - archiv dokumentů

Zajímá vás a znáte dobře oblast ochrany osobních údajů? Poměřte své vědomosti s ostatními a vyhrávejte zajímavé ceny! Nejaktuálnější soutěže naleznete zde.

 
 

Rubriky

  • Kybernetická soutěž
    Chceš si prověřit své znalosti a dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti? Jsi student či studentka střední školy? Už ti bylo 15, ale ještě ti nebylo 21 let? Pak je tato soutěž, na které se podílí i ÚOOÚ, právě pro tebe!
  • Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!
    Reportáže z vyhlašování vítězů a archiv všech příspěvků ze soutěže, kterou pro děti a mládež dlouhodobě pořádá náš úřad.
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém