Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Společnost AWIS Holding, a.s.

 
 
 
Předmětem kontroly vedené na základě 15 Úřadu doručených podnětů bylo dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb. V rámci provedené kontroly bylo konstatováno porušení povinností stanovených v § 7 odst. 2 a odst. 4 písm. a) a c) zákona č. 480/2004 Sb., tedy využít podrobnosti elektronického kontaktu za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali předchozí souhlas, dále zřetelně a jasně tyto zprávy označit jako obchodní sdělení a zaslat obchodní sdělení s uvedením platné adresy, na kterou by mohli adresáti přímo a účinně zaslat informaci o tom, že si nepřejí, aby mu byla obchodní sdělení nadále zasílána. V návaznosti na uvedené jednání bude s kontrolovanou osobou vedeno řízení o uložení sankce.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém