Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém na pracovišti (Státní veterinární ústav Praha)

 

Společnost AWIS Holding, a.s.

 
 
 
Předmětem kontroly vedené na základě 15 Úřadu doručených podnětů bylo dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb. V rámci provedené kontroly bylo konstatováno porušení povinností stanovených v § 7 odst. 2 a odst. 4 písm. a) a c) zákona č. 480/2004 Sb., tedy využít podrobnosti elektronického kontaktu za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali předchozí souhlas, dále zřetelně a jasně tyto zprávy označit jako obchodní sdělení a zaslat obchodní sdělení s uvedením platné adresy, na kterou by mohli adresáti přímo a účinně zaslat informaci o tom, že si nepřejí, aby mu byla obchodní sdělení nadále zasílána. V návaznosti na uvedené jednání bude s kontrolovanou osobou vedeno řízení o uložení sankce.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém