Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Ostatní > Kontrola zpracování osobních údajů politickou stranou se zaměřením na cílené oslovování jednotlivců pro politické účely (TOP 09)

 

Společnost ZINABONT, s.r.o.

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností kontrolovaného subjektu poskytujícího službu informační společnosti, která spočívala v nabídce bankovních služeb. Tyto povinnosti vyplývají z § 7, který upravuje podmínky pro šíření obchodních sdělení, zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a týkají se šíření obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., neboť se nepodařilo jednoznačně prokázat, zda obchodní sdělení bez předchozího souhlasu adresátů šířila kontrolovaná osoba, nebo si tuto službu objednala u třetí osoby. Vzhledem k nesoučinnosti kontrolované osoby uložil kontrolující této osobě pořádkovou pokutu ve výši 25 000 Kč.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém