Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - zpracování osobních údajů klientů banky

 
 
 
Na základě podnětu provedl Úřad kontrolu zpracování osobních údajů klientů banky se zaměřením na zpřístupňování osobních údajů v rámci bankovního platebního styku.

Stěžovatel sdělil, že jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, číslo účtu a částka jsou zpřístupňovány příjemci platby na výpisu z účtu, a to na základě nesprávně nastaveného softwaru. Své tvrzení nicméně nedoložil. Úřad v rámci kontroly nezjistil informace, které by tvrzení stěžovatele podporovaly.

Úřad v souvislosti s předmětným zpracováním osobních údajů nezjistil porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - zpracování osobních údajů klientů banky

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém