Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

ÚOOÚ uspořádá Den menších správců

21. 11. 2019 - Úřad pro ochranu osobních údajů uspořádá v prosinci další akci pro odbornou veřejnost. Tentokrát se zaměří na menší správce osobních údajů. Navazuje tak na úspěšná setkání s pověřenci, která organizuje již od roku 2018.
 

 
 
Menším i docela malým správcům, kterým leží na srdci ochrana osobních údajů jejich zaměstnanců, zákazníků či jinak vymezených okruhů lidí, jimž ke dni zveřejnění tohoto oznámení nevznikla povinnost jmenovat pověřence pro ochranu osobních údajů, je určena prosincová akce s názvem Den menších správců.

Jeho program je připraven pro ty, kteří – bez ohledu na pozici, kterou u takového správce zastávají, odpovídají za zpracování osobních údajů, nebo se podílejí na zpracování dokumentace k ochraně osobních údajů či na vymáhání souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů a zákonem o zpracování osobních údajů zejména u podnikatelských subjektů a rádi by prohloubili své znalosti platné právní úpravy ochrany osobních údajů. 

Přednášková část bude věnována 
  • povinnostem správců před a při zpracování osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“) a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, 
  • případné spolupráci s Úřadem pro ochranu osobních údajů,
  • správnímu trestání v působnosti Úřadu. 


!!! Kapacita semináře je VYČERPÁNA. Úřad v tuto chvíli již nepřijímá a nebude reagovat na další přihlášky. !!!
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 21.11.2019 / 21.11.2019

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém