Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

ÚOOÚ uveřejnil přehled uzavřených kontrol za první pololetí

28. 7. 2017 - Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) zveřejnil ve čtvrtek na svém webu přehled uzavřených kontrol za první pololetí letošního roku.
 

 
 
Inspektoři Úřadu se v rámci výkonu svých pravomocí zaměřili na kontrolu zpracování osobních údajů ze strany podnikatelských subjektů (např. zpracování osobních údajů v bankovním sektoru či zprostředkovateli finančních služeb), ale také například ze strany policejních složek (Policie České republiky, Policejní prezidium, městská policie).

„Mezi kontrolovanými subjekty byla rovněž bytová družstva, fyzické osoby podnikající, zdravotní pojišťovny, církevní uskupení i obchodní společnosti a marketingové společnosti v souvislosti s nevyžádanými obchodními sděleními,“ uvedl mluvčí ÚOOÚ Tomáš Paták.

Kompletní přehled uzavřených kontrol za první pololetí 2017 rozdělený na standardní kontrolní činnost a kontroly spojené s nevyžádanými obchodními sděleními je k dispozici ZDE: https://www.uoou.cz/kontroly-v-roce-2017-i-pololeti/ds-4574/archiv=0&p1=1277
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 28.7.2017 / 28.7.2017

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém