Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR linka +420 234 665 800

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Úřad chystá nové konzultace pro pověřence

30. 7. 2018 - Úřad pro ochranu osobních údajů uspořádá další společnou konzultaci pro pověřence spojenou se vzájemnou výměnou prvních zkušeností.
 

 
 
ÚOOÚ uspořádal podobné akce v nedávné minulosti již dvakrát a vždy se setkaly s velkým zájmem i ohlasem. Zprávu o posledním setkání si prohlédněte zde.

Další pokračování konzultací pro pověřence se uskuteční 22. a 29. srpna 2018 od 9.30 do 13.00 v budově Úřadu na adrese Pplk. Sochora 27, Praha 7.

Konzultace je určena výhradně  pro pověřence pro ochranu osobních údajů, kteří:
  • byli jmenováni správci podle čl. 37 odst. 1 písm. a) obecného nařízení o ochraně osobních údajů,
  • jsou obcemi nebo správními úřady v ČR
  • a jejichž jmenování bylo Úřadu oznámeno před 1. červencem 2018.

První část konzultace bude věnována povinnostem spojeným se jmenováním pověřence ve vazbě na nabytí účinnosti obecného nařízení o ochraně osobních údajů a právům subjektů údajů, druhá individuálním problémům z praxe účastníků.

Počet účastníků je omezen na 42. Přihlášky budou přijímány od zveřejnění tohoto oznámení do vyčerpání kapacity.

Přihlásit se můžete výhradně elektronickou poštou na adrese Veronika.Burianova@uoou.cz. V textu zprávy prosím uveďte název a adresu správce s kontaktním telefonním číslem. Současně s předběžným potvrzením účasti obdržíte dotazník, jehož vyhodnocení bude součástí programu konzultace.

Na přihlášky zájemců, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, včetně uvedení požadovaných kontaktních údajů, nebude reagováno.

!!! Na základě poznatků z organizace předchozích konzultací Úřad upozorňuje, že tomu, kdo neobdrží předem elektronické potvrzení o přijetí přihlášky a účasti, nebude vstup na akci umožněn. !!!

 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 30.7.2018 / 30.7.2018

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém