Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Úřad ke kontrole EET

17. 10. 2017 - Úřad pro ochranu osobních údajů vydává následující tiskovou informaci v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb (EET).
 

 
 

Úřad pro ochranu osobních údajů sděluje, že do plánu kontrol zařadil již letos v červnu kontrolu EET včetně souvisejících systémů, protože předpokládal napadení systémů a účtenkové loterie prostřednictvím podaných stížností.

V tomto rámci tedy ÚOOÚ samozřejmě prověří veškeré nové obdržené podněty.

 „Elektronickou evidenci tržeb včetně souvisejících systémů jsme zařadili na vlastní podnět jako nový systém státní správy do plánu kontrol na druhé pololetí letošního roku,“ upřesnila předsedkyně Úřadu Ivana Janů.

Zároveň Úřad pro ochranu osobních údajů upozorňuje, že veškeré dostupné aktuality k případu obsahuje tato zpráva. Naopak za mylné lze označit informace uveřejněné ve zpravodajství České televize dne 13. října v souvislosti s žádostí ze strany inspektorů adresované Ministerstvu financí.

 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 17.10.2017 / 17.10.2017

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém