Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Úřad nevydává k žádnému zpracování povolení

16. 10. 2020 - Úřad pro ochranu osobních údajů obdržel minulý čtvrtek žádost předsedy Rady vlády pro informační společnost Vladimíra Dzurilly o spolupráci při ověření souladu projektu eRouška se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
 

 
 
„Žádosti v co nejkratší době vyhovíme, neboť nesnese odkladu. Zejména s ohledem na aktuální situaci kolem nákazy COVID-19 v České republice,“ reagoval předseda ÚOOÚ Jiří Kaucký.

Zároveň připomenul, že Úřad pro ochranu osobních údajů nevydává k žádnému zpracování povolení. Zpracování v mimořádné situaci ochrana dat nebrání a žádné povolení kontrolního úřadu není vyžadováno. Jsme však připraveni, jako vždy, již od jara, poskytnout poradu předsedovi Rady vlády pro informační společnost, stejně jako ministerstvu zdravotnictví, v konkrétní věci,uvedl předseda Úřadu.
 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 16.10.2020 / 16.10.2020

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Novinky
 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém