Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2018 > Statistika podnětů a stížností za definovaná období a počet správních řízení

 

Úřednická zkouška

 
 
 

Úřad pro ochranu osobních údajů je ústřední správní úřad, který zřizuje zkušební komise pro obor služby Ochrana osobních údajů. Služební úřad umožní osobě, která splňuje předpoklady pro přijetí do služebního poměru, vykonat úřednickou zkoušku; tato osoba si hradí náklady na vykonání úřednické zkoušky sama.

Vzor žádosti osoby, která splňuje předpoklady pro přijetí do služebního poměru o vykonání úřednické zkoušky naleznete níže.

Výše paušální částky nákladů spojených s každým vykonáním obecné části úřednické zkoušky byla stanovena služebním předpisem na 500 Kč na osobu.

Výše paušální částky nákladů spojených s každým vykonáním zvláštní části úřednické zkoušky pro obor služby Ochrana osobních údajů byla stanovena služebním předpisem 2 000 Kč na osobu.

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém