Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018

 

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 
 
 

Veřejný registr zpracování - vyhledávání

   

Na výše uvedeném odkazu naleznete data veřejného registru zpracování osobních údajů, který vznikl na základě zápisů oznámení o zpracování osobních údajů nebo zápisů oznámení změny zpracování osobních údajů podaných dle § 16 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

S účinností Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR) dne 25. května 2018 oznamovací povinnost zanikla.

Informace  zpracovávané  v registru zpracování osobních údajů podle zrušeného zákona č.101/2000 Sb. jsou veřejně přístupné po dobu 18 měsíců ode dne nabytí účinnosti zákona o zpracování osobních údajů.

Údaje uvedené v tomto registru jsou ve stavu k 24. květnu 2018 a nepodléhají jakýmkoliv změnám.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Veřejný registr zpracování osobních údajů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém