Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > Názory a rozhodnutí Úřadu > Jiná vyjádření Úřadu

 

Vernisáž obrázků ze soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ 1. září 2009, Senát.

 
 
 

Z iniciativy předsedkyně Stálé komise Senátu pro ochranu soukromí Ing. Jany Juřenčákové a předsedy Úřadu pro ochranu osobních údajů RNDr. Igora Němce se v první polovině září uskutečnila v budově Senátu výstava vybraných kreseb dětí ze soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“. Jednalo se o prezentaci výtvarné a literární soutěže, kterou Úřad – letos již 3. rokem – vyhlašuje u příležitosti Dne ochrany osobních údajů vždy 28. ledna. Pozvání na slavnostní otevření výstavy přijala mimo jiné také Ing. Květuše Paichlová, ředitelka SOS vesniček, jejichž děti se do soutěže také zapojují. Z dalších hostů jmenujme alespoň zástupce občanského sdružení Iuridicum Remedium, jejichž jeden člen je vždy také zastoupen v porotě, která soutěžní příspěvky hodnotí.

Vernisáž výstavy se konala symbolicky 1. září při příležitosti zahájení nového školního roku. Tato společná aktivita je mimo jiné ukázkou probíhající spolupráce Úřadu a Stálé komise Senátu pro ochranu soukromí.

V předsálí hlavního jednacího sálu Senátu bylo vystaveno 28 obrázků z celkového počtu 465 výtvarných prací ze všech ročníků soutěže a sborník všech literárních prací z průběhu těchto tří soutěžních let. Sborník i všechny kresby, nejen ty vystavené, jsou dokladem toho, že děti si důležitost soukromí velice dobře uvědomují.

Ti, kteří vernisáž navštívili, si zde mohli přečíst detailní informace jak o soutěži, tak i o semináři Další vzdělávání pedagogických pracovníků, pořádaného také Úřadem pro ochranu osobních údajů.

K příjemné atmosféře vernisáže přispěly i děti z SOS vesniček, které se akce zúčastnily. Poděkování za pěkný průběh akce patří paní senátorce Juřenčákové i panu předsedovi Úřadu Němcovi.

   
Klikněte pro zvětšení
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Archiv > Vernisáž obrázků ze soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ 1. září 2009, Senát.

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém