Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Pro mládež

 
 
 
Milí přátelé,

tato rubrika se sice jmenuje „Pro mládež“, ale cenné informace k ochraně osobních údajů tu v hravé a zajímavé formě najde vlastně úplně každý.

obrázekNaším cílem však není jen vzdělávat. Chceme, aby vás ochrana osobních údajů především bavila.

Nemusíte se bát složitých právnických souvětí a paragrafů. V rubrice Informační materiály jsme pro vás umístili několik šikovných brožurek, které vám pomohou ujasnit si, o čem ta ochrana osobních údajů vlastně je. Stručně, jasně a přehledně!

Pokud raději sledujete videa, bude vás zajímat odkaz Bezpečně na internetu. Nečekejte žádnou nudnou přednášku, podíleli se na nich třeba známý youtuber Jirka Král nebo zpěvák Ben Cristovao! A pokud by vám to nestačilo, o nebezpečí číhajícím na internetu vám něco poví také Digi obránci. Přidejte se k nim a naučte se účinnou sebeobranu proti datožroutům! 

Používáte-li Android, určitě nezapomeňte prostudovat přehledně udělaný návod, který určitě využijete pro maximální nastavení svého soukromí v tomhle operačním systému.

Tak s chutí do toho. Přejeme hezkou zábavu! 

Rubriky

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém