Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež

 

Pro mládež

 
 
 
Milí přátelé,

tato rubrika se sice jmenuje „Pro mládež“, ale cenné informace k ochraně osobních údajů tu v hravé a zajímavé formě najde vlastně úplně každý.

obrázekNaším cílem však není jen vzdělávat. Chceme, aby vás ochrana osobních údajů především bavila.

Nemusíte se bát složitých právnických souvětí a paragrafů. V rubrice Informační materiály jsme pro vás umístili několik šikovných brožurek, které vám pomohou ujasnit si, o čem ta ochrana osobních údajů vlastně je. Stručně, jasně a přehledně!

Pokud raději sledujete videa, bude vás zajímat odkaz Bezpečně na internetu. Nečekejte žádnou nudnou přednášku, podíleli se na nich třeba známý youtuber Jirka Král nebo zpěvák Ben Cristovao! A pokud by vám to nestačilo, o nebezpečí číhajícím na internetu vám něco poví také Digi obránci. Přidejte se k nim a naučte se účinnou sebeobranu proti datožroutům! 

Používáte-li Android, určitě nezapomeňte prostudovat přehledně udělaný návod, který určitě využijete pro maximální nastavení svého soukromí v tomhle operačním systému.

Máte rádi počítačové hry? Ty, které pro vás shromažďujeme, jsou ideální kombinací poučení a zábavy. Však mrkněte a prosvištěte některá nebezpečná zákoutí internetové dálnice, ve čtyřech napínavých dobrodružstvích pomozte vybudovat kultivovaný kybersvět, zblízka poznejte základní manipulativní techniky na internetu, koukněte, jak málo stačí, abyste se stali obětí kyberšikany nebo si zaleťte na jednu vzdálenou galaxii. Rubrika Hry, kde to všechno je, vás bude bavit!

Pokud se něco zajímavého a přínosného k našim tématům šustne v denním tisku, zcela jistě to naleznete v rubrice Aktuality.

Tak s chutí do toho. Přejeme hezkou zábavu! 

Rubriky

 • Aktuality
  Buďte s námi v obraze! Ochrana osobních údajů je téma, které se denně řeší ve všech médiích. Ty nejzajímavější články a příspěvky pro vás shromažďujeme v téhle rubrice.
 • Hry
  Hrát si, a ještě se u toho vzdělat. Ideální kombinace. Hry z této rubriky vám pomohou lépe pochopit základní principy ochrany osobních údajů. A ještě se skvěle pobavíte!
 • Bezpečně na internetu
  Stránky a projekty, které zábavnou formou prezentují oblast bezpečnosti v internetovém světě.
 • Informační materiály
  Několik šikovných brožurek, které vám pomohou ujasnit si vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů.
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém