Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola subjektu v oblasti výzkumu a vývoje (InfoScience Praha s.r.o.)

 

Výstava obrázků ze soutěže na konferenci evropských komisařů ochrany dat – 29. - 30. dubna 2010, Praha

 
 
 

Na Pražském hradě se na sklonku dubna (29. – 30.) konala evropská konference ochránců osobních údajů. Jednalo se o velice prestižní událost, na které se sešla více než stovka odborníků z většiny států Evropy. Delegáti diskutovali o aktuálních a nejen evropsky významných tématech svého oboru.

Po celé dva dny byly v reprezentačních prostorách Pražského hradu vystaveny i některé příspěvky z letošního a předešlých ročníků soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!

   
Klikněte pro zvětšení

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Archiv > Výstava obrázků ze soutěže na konferenci evropských komisařů ochrany dat – 29. - 30. dubna 2010, Praha

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém