Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež

 

Webowou diwočinou

Vytvořte si vlastní postavičku a projděte se úžasnou zemí fantazie. I zde vás však čekají nástrahy a úkoly ohledně ochrany vašich osobních údajů. Hru vytvořila Rada Evropy v rámci svého programu „Budujeme Evropu pro děti a s dětmi“.

 
 
 

Hra „Webowou diwočinou“ (Wild Web Woods) je určena pro Vás – pro děti. Zvláště pro ty mladší, které se v ní mohou zábavnou formou naučit pracovat s počítačem, chovat se na internetu bezpečně, ale také ohleduplně k ostatním. Navíc se při hraní dozvíte spoustu důležitých informací o právech dětí a o institucích, která tato práva zajišťují.

Hru vytvořila Rada Evropy v rámci svého programu „Budujeme Evropu pro děti a s dětmi“ a postupně přidává její další jazykové verze. Čeština mezi ně přibyla počátkem roku 2010.

Tak ať se Vám hra líbí! :o)

Wild Web Woods

Rada Evropy připravila ke hře také metodickou URL adresa příručku, která je určena především pro učitele, případně pro rodiče.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Hry > Webowou diwočinou

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém