Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže > Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat! > Soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" 5. ročník > Gifíci – věková kategorie 7 – 10 let

 

Z obsahu č. 60

 
 
 

- z obsahu č. 60 -

ÚVOD

Šedesátá částka Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů je poslední publikovanou částkou v letošním roce. Obsahuje přehled zrušených registrací v období od 26. 9. 2011 do 1. 12. 2011.

Rubriku Stanoviska Úřadu naplňuje PDF soubor stanovisko č. 3/2011 nazvané „Ochrana osobních údajů podnikajících fyzických osob“. Stanovisko řeší otázku ochrany osobních údajů osob samostatně výdělečně činných (OSVČ). Soukromý i profesní život uvedených osob je úzce svázán a u některých informací lze jen obtížně konstatovat, ke které části jejich života se konkrétní informace spíše vztahují. Úřad vydává toto stanovisko proto, aby vyjádřil svůj obecný právní názor k dané problematice a přispěl k odstranění existujících nejasností při aplikaci příslušných právních předpisů. Ve stanovisku Úřad konstatuje, že údaje týkající se určitých nebo určitelných osob, živnostníků či příslušníků svobodných povolání, jsou osobními údaji ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů.

Rubrika Sdělení Úřadu přináší dokument Pracovní skupiny pro ochranu údajů podle článku 29 směrnice 95/46/ES (WP29), kterým je PDF soubor Stanovisko č. 6/2010 o úrovni ochrany osobních údajů v Uruguayské východní republice.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém