Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > O nás > Organizační struktura

 

Zadání soutěže "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat" - ročník 2008

 
 
 

Úřad pro ochranu osobních údajů vyhlašuje
za spolupráce „SOS vesniček“
soutěž

„Moje soukromí.
Nekoukat, nešťourat!“

ve věkových kategoriích 7- 11 let, 12-15 let a 16-18 let

U příležitosti „Dne ochrany osobních údajů“ 28. ledna 2008 se na vás obracíme s několika otázkami:

Co chápete pod pojmem soukromí? Je pro vás důležité – proč ano, proč ne? Měli bychom si soukromí vážit? V čem se o ně obáváte? Jaké máte zkušenosti s jeho respektováním? Jaké vidíte problémy s jeho dodržováním ve vztahu k vám i k druhým? Co by se podle vás mělo zlepšit v jeho zabezpečení?

Nakreslete nám svou představu soukromí, pošlete nám svůj literární text s tématem soukromí, nebo udělejte fotografii a doprovoďte ji vysvětlením, jak se chováte, když chcete někoho vyfotografovat. Není také Váš dědeček nebo babička vášnivým fotografem či fotografkou? Pak si zkuste s nimi společně vytvořit fotografii a napsat nám, jak jste si společně o soukromí povídali. Můžete ale samozřejmě zaslat i své komentáře k textům z knihy, která vás zaujala, protože se otázky soukromí dotýká.

Příspěvky nám pošlete do 15. března 2008 na níže uvedenou adresu poštou nebo elektronicky. Obálku označte slovem „Soutěž“.

Nezapomeňte uvést u příspěvku svůj věk a adresu, abychom mohli oslovit ty z Vás, jejichž výtvory ocení porota! Připojte také souhlas svých rodičů a svůj, že můžeme Vaše příspěvky vystavit a publikačně využít – samozřejmě s uvedením Vašeho jména. Protože naším partnerem je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež Zlín, Vaše výtvory budou po dva měsíce cestovat festivalovým vlakem napříč Českou a Slovenskou republikou až do Zlína, kde budou od počátku MFF pro děti a mládež (od počátku června) rovněž vystavené.

Vítěze pozveme na Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež do Zlína (děti v kategoriích 7-11 a 12-15 let v doprovodu rodičů), kde jim budou ocenění slavnostně předána na velké dětské párty.

Bližší informace o soutěži budete průběžně nacházet na webových stránkách Úřadu pro ochranu osobních údajů na adrese http://www.uoou.cz v sekci Pro mládež. Zde je také umístěno číslo Bulletinu Úřadu, které bylo celé věnováno právě vám, dětem. Takže čtěte, pište, malujte, fotografujte, na vaše výtvory se už moc těšíme!

Úřad pro ochranu osobních údajů
Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7


Partneři soutěže:

Film festival Zlín Český rozhlas 2 - Praha Alík - dětský internet Občanské sdružení život dětem SOS dětské vesničky

 

Rubriky

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže > Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat! > Soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" 2. ročník > Zadání soutěže "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat" - ročník 2008

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém